Misyon & Vizyon

MİSYONUMUZ

Kurumsallaşan firmalar arasında yer almak için profosyonel yönetim ve personeliyle hızla ilerleme gösteren Günlük Kiralık Ev işletmemiz;
Bugünlerde etkinliğimiz, saygınlığımız ve güleryüzlü hizmet anlayışımızla misafirlerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmak ve Mersin Turizmine çığır açan yeniliklere öncü olmak istemektedir.

178 Daire

ile hizmet vermekteyiz.

6 adet

Şubemiz hizmet vermekte.

VİZYONUMUZ

Gelişime açık öneri ve görüşlere yer vererek, sürekli tercih edilen bir marka yaratmak, bölgesel ve uluslararası alanda ülkemizi turizm açısından en iyi şekilde temsil etmektir.

VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ

VM Konaklama, vizyon ve misyonunu gerçekleştirmek için izleyeceği stratejilerini belirlerken tüm çalışanlarının uyacağı kurumsal değerlerini de tanımlar.

Her kademedeki VM Konaklama çalışanı için vazgeçilmez olan bu değerler, onların aynı zamanda özümsedikleri birer iş ve yaşam biçimi kuralıdır.

Değerlerimizden bazıları Güleryüz, Misafirperverlik, Güvenilirlik, Duyarlılık, Yeniliklere Açıklık, Çözüm Odaklılık, Tutkulu Olmak, Kaliteli Hizmet’ tir.